Image Alt

O nas

Moi drodzy, pewnie zastanawiacie się, co to jest w ogóle za profil i czego on dotyczy? Już śpieszę z informacją. Projekt SR, czyli Sochacki Renowacje zrzeszać będzie najzdolniejszych, najrzetelniejszych budowlańców, głównie młodego pokolenia, fachowców z każdej dziedziny szeroko pojętej budowlanki, począwszy od architektów, elektryków, instalatorów, aż po kafelkarzy, dekarzy, brukarzy, malarzy i wielu innych.

Fachowcy z grupy SR będą systematycznie otrzymywać od nas zlecenia przypisane do konkretnego specjalisty, otrzymają wiele przywilejów, dzięki którym będą mogli sukcesywnie poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, a także załatwimy za nich wszelkie formalności związane z danym zleceniem. Wykonawca w pełni będzie mógł się skupić tylko i wyłącznie na idealnym wykonaniu powierzonego mu zlecenia, resztę spraw takich jak: ewentualny dojazd, sprzęt, biurokrację załatwi za niego grupa SR.

Projekt zatem jest skierowany do młodych, ambitnych i utalentowanych budowlańców poszukujących stałych zleceń. Chętnie douczymy także początkujących adeptów z branży budowlanej, którzy chcieliby się spełniać właśnie w zawodzie np. glazurnika lub malarza.